يکشنبه ٢٦ آبان ١٣٩٨
صفحه اصلی > مقالات 
تازه هاي بخش
حضرت فاطمه زهرا(س) باید الگوی اخلاقی و رفتاری بانوان و دختران ایران اسلامی باشد.
بیانیه تاریخی رهبر انقلاب نقشه راه و سند ارزشمند مدیریتی است
...به جوانان عزیزم، در آغاز فصل جدید جمهوری اسلامی
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل وحدت را عامل تحقق اهداف متعالی انقلاب اسلامی و غلبه بر توطئه‌های دشمنان دانست و اظهار کرد: ۱۲فروردین از روزهای تاریخی و مهم ایران اسلامی است.
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: بی شک رونق تولید متضمن حمایت از تولیدات داخلی است.
کارشناس فرهنگی بانوان تبلیغات اسلامی اردبیل گفت: واحد پاسخگویی بانوان اردبیل در سه ماهه چهارم سال گذشته؛ 1500 مشاوره دینی انجام داد.
حجت‌الاسلام مهدی ستوده گفت: جمعیت بانوان فرهیخته به‌عنوان تشکل و مجموعه‌ای قوی می‌تواند کمک حال سازمان تبلیغات اسلامی در بحث تبلیغ دینی باشد.
دبیر جمعیت بانوان فرهیخته استان اردبیل گفت: رعایت حجاب و عفاف نماد تربیت صحیح خانوادگی و سبک زندگی اسلامی است و جامعه را از آسیب و تهاجم فرهنگی مصون می‌دارد.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: به صورت روزانه موکب‌های اربعین حسینی در نقاط مختلف استان اردبیل به ۲۲ هزار نفر ارائه خدمات می‌کنند.
مباني تحکيم خانواده در نگرش و سنت حضرت زهرا(س)
اتحاد اسلامي
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: گام برداشتن در مسیر بیانیه گام دوم انقلاب آثار و دستاوردهای ارزشمندتری نسبت به گام نخست خواهد داشت.​​​​
در آئین تودیع و معارفه مدیران کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل،مدیرکل جدید تبلیغات اسلامی استان اردبیل معرفی شد
نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 654845
 بازدید امروز : 247
 کل بازدید : 2059965
 بازدیدکنندگان آنلاين : 9
 زمان بازدید : 0/1406
مقالات


آرمان وحدت اسلامي در انديشه امام خميني
آرمان وحدت اسلامي در انديشه امام خميني
در تاريخ پر فراز و نشيب اسلام، تفرقه بين مذاهب و ملل اسلامي، از مسائل پيچيده و بنيان ‏كن جوامع اسلامي بوده است كه خسارت ها و لطمه‏ هاي مادي و معنوي جبران ناپذيري بر پيكر امت واحده اسلامي وارد ساخته است، اين زخم خونين در چهره زيباي امت اسلامي از ديد مصلحان امت پنهان نمانده و نگراني آنان را برانگيخته است. از اين رو در مقاطع تاريخي متعدد مصلحاني درصدد ايجاد وحدت بين مسلمين برآمده تا التيام بخش درد از قلب امت اسلامي باشند، هر يك از اينان اهداف ويژه‏اي را نيز دنبال نموده ‏اند.
 ٠٧:٢٢ - سه شنبه ٢١ آبان ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
هفته وحدت
هفته وحدت
بنابر نظر اهل سنت، دوازدهم ربیع‌الاول و براساس روایت شیعه، هفدهم ربیع‌الاول، سالروز میلاد فرخنده پیامبر اعظم، حضرت محمد(ص) است که فاصله میان این دو تاریخ، به‌ عنوان«هفته وحدت» نامیده شده است. در این هفته، رسالت ‌مدار بزرگی دیده به جهان گشود تا نعمت خداوند بر بندگان تکمیل شود. او پا به عرصه گیتی نهاد تا جاهلیت را از صحنه جهان بگریزاند، راه را از چاه نشان دهد و مردم در سایه نبوتش از ضلالت به هدایت، از ظلمت به نور و از تفرقه به وحدت برسند.
 ٠٧:١٨ - سه شنبه ٢١ آبان ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
نقش قرآن در يكپارچگي و وحدت مسلمانان
نقش قرآن در يكپارچگي و وحدت مسلمانان
قرآن كريم از همان آغاز نزول، با نظام قبيلگي كه ريشه ي تمامي اختلاف ها و رقابت هاي سياسي و اجتماعي آن روز بود مبارزه كرد و "ايمان به خداي يكتا" را اساس ارزش ها و پيوندهاي اجتماعي معرفي نمود. بدين ترتيب،"ايمان مشترك" را جايگزين "خون مشترك" ساخت و جملگي مؤمنان را با هم برادر دانست.
 ٠٧:١٦ - سه شنبه ٢١ آبان ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
وحدت اسلامي و راه کارهاي سياسي - فرهنگي پيامبر اکرم(ص)
مساله وحدت اسلامي در بررسي تاريخ اسلام،
ضرورت طرح مساله وحدت اسلامي در بررسي تاريخ اسلام، سيره نبوي همواره از جمله موضوعات مهم و مورد مطالعه انديشمندان مسلمان بوده است. تحليل رويدادها و حوادث ويژه تاريخ اسلام و نيز بازشناسي کيفيت موضع گيري هاي پيامبر اکرم(ص) در برابر رخ دادهاي گوناگون زمان، همواره موضوع مطالعه تحليل گران تاريخ اسلام بوده است. ضرورت طرح چنين موضوعي را از سه منظر مي توان ارزيابي کرد:
 ١٥:٤٤ - دوشنبه ٢٠ آبان ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

© Jbf-ar.org . All rights reserved.