دوشنبه ٠٧ بهمن ١٣٩٨
صفحه اصلی > مقالات 
تازه هاي بخش
حضرت فاطمه زهرا(س) باید الگوی اخلاقی و رفتاری بانوان و دختران ایران اسلامی باشد.
بیانیه تاریخی رهبر انقلاب نقشه راه و سند ارزشمند مدیریتی است
...به جوانان عزیزم، در آغاز فصل جدید جمهوری اسلامی
کارشناس فرهنگی بانوان تبلیغات اسلامی اردبیل گفت: واحد پاسخگویی بانوان اردبیل در سه ماهه چهارم سال گذشته؛ 1500 مشاوره دینی انجام داد.
رهبر انقلاب به مسئولان: مردمی بودن به ادعا، نیست
مدیرکل تبلیغات اسلامی اردبیل گفت: نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مصمم و استوارتر از دیروز، در حمایت از ارزش‌ها در میدان ایستاده است.
جمعیت بانوان فرهیخته و فعال عرصه فرهنگی، دینی تبلیغات اسلامی استان اردبیل به مناسبت شهادت حاج قاسم سلیمانی بیانیه ای صادر کرد.
الگو هاي رفتاري حضرت زهرا(س) در خانواده
کارشناس فرهنگی بانوان تبلیغات اسلامی اردبیل از اجرای ۴۰ نفر روز تبلیغ دینی به مناسبت ایام فاطمیه در مناطق مختلف شهر اردبیل خبر داد.​​​​​​
کارایی اندیشه دینی در فعالیت روحانیون بایستی نمود عینی داشته باشد چرا که این امر درخواست مهم آحاد مردم جامعه است.
نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 681639
 بازدید امروز : 1727
 کل بازدید : 2132920
 بازدیدکنندگان آنلاين : 4
 زمان بازدید : 0/1406
مقالات


صفات همسران در خانواده فاطمه زهرا(س) و امير مؤمنان(ع)
صفات همسران در خانواده فاطمه زهرا(س) و امير مؤمنان(ع)
تاکنون دانستيم باورهاي پاک و آسمان زاد ما چون با شناخت الگوهاي شايسته همراه شود، ارمغان هايي ارزشمند همانند رويش رشد و انديشه، نوانديشي و کمال جويي به همراه خواهد داشت و در پي آن تمامي دين باوران بسان نيروهايي تازه نفس و هوشمند در سنگرهاي ناپيداي دفاع از ارزش هاي الهي، هماره آماده و بيدار خواهند بود تا از راهزني فکري، فرهنگي استکبار و غارت اندوخته هاي معنوي خدا جويان جلوگيري کنند.
 ١٣:٢٥ - شنبه ٥ بهمن ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
علم حضرت زهرا
علم حضرت زهرا
محبت اولياي خداوند نسبت به افراد، يك محبت ساده نيست، حتما از عواملي سرچشمه مي‏گيرد كه مهمترين آنها علم و ايمان و تقواست، علاقه‏ي فوق‏العاده‏ي پيامبر (ص) به دخترش فاطمه زهرا دليلي است بر وجود اين امتيازات بزرگ در اين بانوي نمونه‏ي جهان و از اين گذشته وقتي او مي‏فرمايد: «فاطمه برترين زنان جهان» يا «برترين زنان بهشت» است،
 ١٣:٢٣ - شنبه ٥ بهمن ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
فاطمه زهرا در قيامت
فاطمه زهرا در قيامت
نسان پس از مردن ممكن است هزاران سال بلكه ميليون ها سال در عالم قبر(برزخ)بماند، ولي سرانجام دوباره زنده شده و براي پس دادن اعمالش، به عالم رستاخيز خواهد آمد. در قرآن مجيد آيات زيادي از سختي آن روز سخن به ميان آورده و اضافه مي‏كند كه انسان ها در همچو لحظاتي از ترس و وحشت، نزديكترين افراد خويش را فراموش مي‏كنند.
 ١٣:٢٠ - شنبه ٥ بهمن ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
اقدامات اميرالمؤمنين و حضرت زهرا در مورد فدک
پاسخ اميرالمؤمنين (ع) به ابوبكر و عمر در مورد فدك
س از رحلت پيامبر (ص) ابوبكر و عمر نزد اميرالمؤمنين (ع) آمدند و گفتند: درباره‏ي آنچه از پيامبر باقي مانده چه مي‏گوئي؟ فرمود: ما از همه‏ي مردم به پيامبر (ص) سزاوارتريم. عمر گفت: حتي نسبت به اموالي كه در خيبر است؟ فرمود: حتي اموالي كه در خيبر است. عمر پرسيد: حتي نسبت به اموالي كه در فدك است؟ فرمود: حتي اموالي كه در فدك است.
 ١٣:١٢ - شنبه ٥ بهمن ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

© Jbf-ar.org . All rights reserved.