چهارشنبه ٠١ ارديبهشت ١٤٠٠
صفحه اصلی > بيانات و سخنرانيها  > دبير جمعيت بانوان  > تغذيه فكري بانوان فرهيخته اولويت برنامه جمعيت است 
تغذيه فكري بانوان فرهيخته اولويت برنامه جمعيت است
تغذيه فكري جمعيت بانوان فرهيخته اولويت برنامه هاي آموزشي اين جمعيت است

 منبع :

 نويسنده :     ایمیل :

 نوشته شده در تاريخ : 1392/07/26  
تغذيه فكري جمعيت بانوان فرهيخته اولويت برنامه هاي آموزشي اين جمعيت است
دبير جمعيت بانوان فرهيخته و فعال عرصه فرهنگي ديني استان اردبيل گفت: تغذيه فكري جمعيت بانوان فرهيخته اولويت برنامه هاي آموزشي اين جمعيت است.
 
به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي اردبيل، سارا حقي در نشست تخصصي جمعيت بانوان فرهيخته اردبيل كه با حضور مدير امور فرهنگي، رسانه و فناوري نو سازمان تبليغات اسلامي كشور برگزار شد، در سخناني ضمن ارائه گزارش از فعاليت هاي اين جمعيت برگزاري كارگاه هاي آموزشي و تغذيه فكري اعضا را اولويت مهم برنامه هاي آموزشي جمعيت بانوان فرهيخته عنوان كرد.
 
وي برنامه ريزي فرهنگي براي تقويت باورهاي ديني ويژه اقشار تأثير گذار را از جمله چشم اندازهاي جمعيت بانوان فرهيخته اردبيل عنوان کرد و اظهار داشت: توسعه فعاليت کارگروه تحقيق و پژوهش ديني مبني بر توليد محتوا با توجه به راهکارهاي پيشنهاد شده، تلاش در جهت عملياتي کردن هرچه بيشتر با توجه به راهکارهاي ارائه شده توسط جمعيت براي حل مشکلات و تقويت بعد فرهنگي، ديني جامعه بانوان استان از جمله برنامه هاي جمعيت بانوان فرهيخته استان اردبيل است.
 
وي در ادامه به تبيين راهکارهاي پيشنهادي اعضاي جمعيت با توجه به رصد مسائل و مشکلات موجود پرداخت و افزود: کاربردي کردن پژوهش‌هاي انجام شده، هماهنگي و تعامل بين دستگاه‌ها، تعامل با دانشگاه‌ها و ارگان‌ها در دعوت از اساتيد برجسته کشوري از جمله راه کارهاي مهم در حل مشکلات بوده که از سوي ارکان اجرائي و اعضاء جمعيت ارائه شده است.
 
در ادامه اين نشست هريك از اعضاء به ارائه نظرات و پيشنهادات خود در خصوص توسعه فعاليت هاي جمعيت بانوان فرهيخته استان پرداختند.
 
© Jbf-ar.org . All rights reserved.