دوشنبه ٣٠ فروردين ١٤٠٠
صفحه اصلی > بيانات و سخنرانيها  > مدير كل  > بانوان فرهيخته در كارگروه تحقيق فعالانه عمل كنند 
بانوان فرهيخته در كارگروه تحقيق فعالانه عمل كنند
بانوان فرهيخته در كارگروه تحقيق و پ‍ژوهش فعالانه عمل كنند

 منبع :

 نويسنده :     ایمیل :

 نوشته شده در تاريخ : 1392/07/26  
بانوان فرهيخته در كارگروه تحقيق و پ‍ژوهش فعالانه عمل كنند
مدير كل تبليغات اسلامي استان اردبيل گفت: بانوان فرهيخته عرصه فرهنگ ديني بايد در كارگروه تحقيق و پژوهش فعالانه عمل كنند و راه كارهاي نويني براي توسعه فرهنگ ديني در جامعه ارائه دهند.
 
به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي اردبيل، حجت الاسلام مهدي ستوده در نشست تخصصي جمعيت بانوان فرهيخته استان اردبيل در سخناني بر ضرورت توسعه امر تحقيق و پژوهش در زمنيه مباحث فرهنگي در جامعه تاکيد کرد و بانوان فرهيخته را در تحقق اين امر صاحب نظر دانست.
 
وي با اشاره به فرمايشات مقام معظم رهبري در خصوص حجاب و عفاف و تحکيم بنيان خانواده گفت: با توجه به بيانات ارزشمند مقام معظم رهبري حجاب و عفاف پديده مذهبي ارزشي و مهمي در تعاليم اسلامي است که عموم مردم اعم از زنان و مردان را شامل مي شود و ترويج و گسترش بحث عفاف و حجاب در جامعه موجب تقويت و تحكيم بنيان خانواده مي شود.
 
مدير کل تبليغات اسلامي استان اردبيل در تبيين اهميت تحقيق و پژوهش در مباحث ديني گفت: پژوهش‌گران ديني بهترين و موثرترين نيروهاي خلاق يك جامعه هستند که با بررسي ابعاد مختلف در زمينه توسعه تعاليم ديني موثر ترين راه را براي رسيدن به هدف نهائي که همانا تبليغ فرهنگ ديني است ارائه مي دهند.
 
حجت الاسلام ستوده شناسايي، رصد و الويت دهي به آسيب ها و نياز هاي فرهنگ ديني بانوان استان را از مهم ترين وظايف اعضاي جمعيت بانوان فرهيخته و کارگروه هاي تخصصي اين جمعيت عنوان کرده و خاطر نشان ساخت: بانوان فرهيخته مسئوليت سنگيني در قبال فرهنگ ديني و ارتقاء سطح آگاهي بانوان در جامعه دارند که بايد در شناسايي نيازهاي فرهنگي بانوان و رصد مسائل و مشکلات مناطق محل فعاليت خود تلاش مستمر داشته باشند و با ارائه طرح‌ها و راهکارهاي مناسب در رفع اين مشکلات با اداره تبليغات اسلامي همکاري بيشتري داشته باشند.
 
گفتني است، اين نشست با حضور مدير کل امور فرهنگي رسانه و فناوري نو سازمان تبليغات اسلامي کشور و اعضاي جمعيت بانوان فرهيخته در محل اداره کل تبليغات اسلامي اردبيل برگزار شد.
 
© Jbf-ar.org . All rights reserved.