دوشنبه ٣٠ فروردين ١٤٠٠
صفحه اصلی > بيانات و سخنرانيها  > مقام معظم رهبري  > دهه کرامت فرصتي براي تبيين اهميت ولايت 
دهه کرامت فرصتي براي تبيين اهميت ولايت
دهه کرامت فرصت ارزشمندي براي تبيين اهميت مقام ولايت است

 منبع :

 نويسنده :     ایمیل :

 نوشته شده در تاريخ : 1392/06/30  
مدير کل تبليغات اسلامي اردبيل گفت: دهه کرامت فرصت ارزشمندي براي تبيين اهميت مقام ولايت است.
 
به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي اردبيل، حجت الاسلام مهدي ستوده 16 شهريور 92 در مصاحبه اي به مناسبت سالروز ميلاد حضرت معصومه و آغاز دهه کرامت گفت: دهه كرامت فرصتي براي ايجاد پيوند مستحکم جوانان و نوجوانان با قرآن، ائمه اطهار (ع) و تبيين فرهنگ قرآني است.
 
وي اين دهه را فرصتي براي تبيين بيشتر موضوع امامت و ولايت خواند و افزود: تمام برنامه هاي دهه كرامت بايد محتوا محور باشد، به طوري كه زمينه عمل به معارف رضوي را در مخاطبان فراهم كرده و باعث افزايش معرفت و بينش مردم به مقام ولايت شود.
 
مدير کل تبليغات اسلامي اردبيل تصريح کرد: توجه به اهل بيت (ع) و شناسايي شخصيت امام رضا (ع) و حضرت معصومه (س)، ترويج و نهادينه كردن ارزش هاي موجود در سنت و سيره امام رضا (ع) و حضرت معصومه (س) از اهداف و اولويت هاي برنامه هاي دهه كرامت است.
 
حجت الاسلام ستوده در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به نام گذاري روز ميلاد حضرت معصومه (س) به نام روز دختر اظهار داشت: تبيين ويژگي‌هاي شخصيتي حضرت معصومه (س) در جامعه موجب مي‌شود تا بانوان به خصوص دختران ما با الگوبرداري از آن کريمه اهل بيت نماد و مظهر عفاف و تقوا و حيا در جامعه باشند.
 
© Jbf-ar.org . All rights reserved.