چهارشنبه ٠١ ارديبهشت ١٤٠٠
صفحه اصلی > بيانات و سخنرانيها  > دبير جمعيت بانوان  > برنامه ريزي فرهنگي ديني براي تقويت اعتقادات مذهبي 
برنامه ريزي فرهنگي ديني براي تقويت اعتقادات مذهبي
برنامه ريزي فرهنگي ديني براي تقويت اعتقادات مذهبي؛ هدف اساسي جمعيت بانوان فرهيخته

 منبع :

 نويسنده :     ایمیل :

 نوشته شده در تاريخ : 1392/04/22  
دبير جمعيت بانوان فرهيخته و فعال عرصه فرهنگي ديني استان اردبيل، برنامه ريزي فرهنگي ديني براي تقويت اعتقادات مذهبي را هدف اساسي جمعيت بانوان فرهيخته عنوان کرد و فعاليت مستمر اعضا را در اين خصوص لازم و ضروري دانست.
 
به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي اردبيل، سارا حقي در اختتاميه نشست تخصصي جمعيت بانوان فرهيخته استان در سخناني ضمن تقدير از حضور اعضا در اين نشست، از بازشناسي افراد جديد صاحب نظر براي عضويت در اين جمعيت خبر داد.
 
وي برنامه ريزي فرهنگي ديني براي تقويت اعتقادات مذهبي را هدف اساسي جمعيت بانوان فرهيخته عنوان کرد و فعاليت مستمر اعضا را در اين خصوص لازم و ضروري دانست و اظهار داشت جمعيت بانوان فرهيخته و فعال عرصه فرهنگ ديني با هدف ايجاد هماهنگي، هم سوئي، تعميق و گسترش فعاليت هاي بانوان فرهيخته و فعال عرصه فرهنگ ديني و احياء و بازتوليد گسترش ارزشي اسلام و ارائه الگو از هويت زن مسلمان، شناسائي و اولويت دهي به آسيب ها و نياز هاي فرهنگي ديني بانوان و زمينه سازي براي هدايت و اثر بخشي بانوان و نيز تدبير سيماي حضور اجتماعي زنان در قالب حجاب و عفاف در سطح استان فعاليت مي کند.
 
دبير جمعيت بانوان فرهيخته که در سالن اجتماعات اداره بهزيستي سرعين سخن مي گفت، به برنامه هاي آتي اين جمعيت اشاره کرده و خاطر نشان ساخت برگزاري کارگاه هاي آموزشي با موضوعات مختلف در طول سال ويژه اعضاء، بازشناسي افراد جديد صاحب نظر و گسترش فعاليت سايت جمعيت بانوان فرهيخته از جمله مهم ترين برنامه هاي جمعيت فرهيختگان در استان اردبيل مي باشد.
 
حقي در پايان از اعضاء خواست با سايت جمعيت بانوان فرهيخته اردبيل به آدرس www.jbf-ar.org در زمنيه ارائه مطالب براي درج مقالات همکاري داشته و نيز ارتباط بيشتر با دفتر اين جمعيت در محل اداره کل تبليغات اسلامي استان اردبيل داشته باشند.
 
© Jbf-ar.org . All rights reserved.