دوشنبه ٣٠ فروردين ١٤٠٠
صفحه اصلی > بيانات و سخنرانيها  > مدير كل  > مشارکت بالاي مردم انقلاب را از آسيب‌ها بيمه کرد 
مشارکت بالاي مردم انقلاب را از آسيب‌ها بيمه کرد
مشارکت بالاي مردم انقلاب را از آسيب‌ها بيمه کرد

 منبع :

 نويسنده :     ایمیل :

 نوشته شده در تاريخ : 1392/03/29  
مديرکل تبليغات اسلامي استان اردبيل گفت: مشارکت بالاي مردم در انتخابات جمعه گذشته نه تنها دسيسه‌هاي دشمنان را خنثي کرد بلکه انقلاب اسلامي را در چهار سال آينده از تهديد و توطئه دشمنان بيمه کرده است.
 
به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي اردبيل ،حجت‌الاسلام مهدي ستوده اظهار داشت: رأيي که ملت ايران 24 خرداد به صندوق‌ها ريختند رأي مشروعيت، مقبوليت و کارآمدي نظام و صيانت واقعي از دستاوردهايي بود که در اين 34 سال ملت ما از آن بهره‌مند شدند.
 
وي تصريح کرد: تک تک آراي مردم پيام روشني براي دوستداران نظام و بدخواهان اين ملت دارد چرا که اگر همگان به اين مفهوم و معنا توجه کنيم در مي‌يابيم که رأي بالاي مردم نشان از پشتيباني حقيقي ملت بعد از گذشت 34 سال از پيروزي انقلاب دارد.
 
ستوده خاطر نشان کرد: اين آراي بالاي مردم حکايت ديگري از دلدادگي مردم وفادار ايران به خط ولايت فقيه و تبعيت بي‌چون و چرا از منويات مقام معظم رهبري دارد که امسال را سال خلق حماسه سياسي و اقتصادي ناميدند.
 
اين مسئول اضافه کرد: بعد از انجام مأموريت حقيقي مردم در خلق حماسه سياسي اين بار نوبت دولتمردان و کارگزاران صديق است که پاي کار آمده و حضور پيدا کنند تا با رفع مشکلات و تنگناهاي اقتصادي و آثار تحريم بکوشند ارادت واقعي خود را در برابر خلق اين حماسه سياسي و گسترده مردم نشان دهند.
 
وي در ادامه بيان کرد: دشمنان قسم خورده اين انقلاب امروز به هر حرکت اين ملت و گفته‌ها و شنيده‌هاي مسئولان به چشم طمع نگاه مي‌کنند تا موجي از تفرقه و نفاق در کشور ايجاد کنند که بهتر است در اين مقطع حساس همه مراقب باشيم تا مبادا در دام فتنه و آشوب دشمن گرفتار بياييم.
 
مديرکل تبليغات اسلامي استان در بخش ديگري از سخنان خود با يادآوري اينکه ملت ايران تمام فتنه‌ها و توطئه بدخواهان را هميشه با حرکتي عظيم و حضوري پرشور پاسخي دندان‌شکن داده‌اند، گفت: آنهايي که امروز دم از همراهي با دشمنان سر مي‌دهند بايد بدانند تنها رمز پايداري اين ملت تبعيت از خط ولايت فقيه و حضور آگاهانه در صحنه است که اميدواريم همه بار ديگر در صحنه همدلي و همکاري حضور پيدا کرده و دولت آينده را با تمام توان همراهي کنند.
 
© Jbf-ar.org . All rights reserved.