دوشنبه ٣٠ فروردين ١٤٠٠
صفحه اصلی > بيانات و سخنرانيها  > مدير كل  > رئیس ‌جمهور عمل‌گرا در عرصه اجرا نیازمندیم 
رئیس ‌جمهور عمل‌گرا در عرصه اجرا نیازمندیم
رئیس ‌جمهور عمل‌گرا و پرتوان در عرصه اجرا نیازمندیم

 منبع :

 نويسنده :     ایمیل :

 نوشته شده در تاريخ : 1392/03/22  
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت ملت ایران 24 خرداد به رئیس جمهور عمل‌گرا، با تجربه و توان مدیریتی شایسته رأی می‌دهند و از رأی به کاندیدایی که به شعار اکتفا می‌کند، پرهیز می‌کنند.
 
حجت‌الاسلام مهدی ستوده اظهار داشت ما در دهه چهارم انقلاب برای رسیدن به افق چشم‌انداز 20 ساله و رفع نواقص و چالش‌های ملی و بین‌المللی به یک رئیس ‌جمهور مقتدر، شجاع، با تجربه و توانمند نیاز داریم تا با حفظ اصول انقلاب سعی کند کشور را در تمام جنبه‌ها از مشکلات و چالش‌ها رهایی بخشد.
 
وی در ادامه تصریح کرد جمهوری اسلامی ایران به عنوان یک نظام مردمی و دارای اهداف عالیه ارزشی و انسانی همیشه توانسته است در مسیر تحول مثبت قرار گیرد به طوریکه در این 34 سال ملت ما با تکیه بر اصول و عهدی که با امام و شهدا بستند هرگز از معیارهای خود تنازل نکردند.
 
ستوده خاطر نشان کرد رئیس جمهور آینده ما باید با پایبندی و وفاداری به گفتمان امام و رهبر فرزانه انقلاب برجستگی‌های مدیریتی، اجرایی، شاخصه مردم‌داری، شجاعت و پایبندی به ولایت فقیه را نشان دهد و در تمام حوزه‌های سیاسی، اجرایی، اجتماعی و اقتصادی بتواند با کارآیی بالا مدیریتی توانمند به دنیا عرضه کند.
 
این مسئول اضافه کرد برخلاف تبلیغات دشمنان که رئیس جمهور ضعیف‌النفس و فاقد معیارهای صحیح را تبلیغ کرده و آنها را برای مردم شایسته جلوه می‌کنند، مردم ما قطعاً در دو سه روز آینده با درک و فهم عمیق و بصیرتی نافذ صالح‌ترین کاندیدا را از بین شش نفر بر می‌گزینند تا کشور با انتخاب رئیس ‌جمهور مقتدر در مسیر عزت والاتر قرار گیرد.
 
وی در پاسخ به ضرورت وحدت و همدلی اصولگراها در صحنه انتخابات و مشارکت بالای مردم برای پیروزی قاطع کاندیدای مورد نظر آنها بیان کرد اگر از بین شش نفر کاندیدا افراد دیگری نیز براساس معیارها و شاخص‌های رأی‌آوری انصراف داده و کنار بکشند قطعاً تنور انتخابات داغ‌تر شده و بستر برای پیروزی اصولگرایان و کامیابی آنها فراهم می‌شود.
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان شرط اصلی در انتخابات پیش رو برای به انزوا کشیدن دشمنان را حضور حداکثری و با شکوه مردم توصیف کرد و ادامه داد ما اعتقاد داریم که مردم همیشه سربلند ایران با حضور حداکثری خود یک مصونیت به نظام و معیارهای ارزشی می‌بخشند و دشمنان را از حرکت‌ها و اقدامات خبیث ناامید می‌کنند.
 
ستوده گفت البته در این مسیر ملاک‌های رهبر فرزانه انقلاب برای شاخص شدن اصلح‌ترین کاندیدا کاملاً معلوم و مشخص است که هر کس براساس این رهنمودها کاندیدای اصلح را برگزیند به توفیق و تداوم نظام کمک می‌کند.
 
وی در ادامه افزود مردم ما سرنوشت چهار ساله خود را به دست خود رقم می‌زنند و اجازه نمی‌دهند عده‌ای با نگاه‌ها و نگرش‌های قیوم‌ معابانه بخواهند برای آنها تصمیم‌گیری کنند در حالی که ملت ما با انتخاب رئیس جمهوری کارآمد در حقیقت در چهار سال آینده به تحقق چشم‌انداز نظام و برنامه‌های کوتاه مدت و میان مدت کمکی واقعی می‌کنند.
© Jbf-ar.org . All rights reserved.