دوشنبه ٣٠ فروردين ١٤٠٠
صفحه اصلی > بيانات و سخنرانيها  > مقام معظم رهبري  > مردم ايران حماسه سياسي را در انتخابات رقم مي زنند 
مردم ايران حماسه سياسي را در انتخابات رقم مي زنند
مردم ايران حماسه سياسي را در انتخابات رقم مي زنند

 منبع :

 نويسنده :     ایمیل :

 نوشته شده در تاريخ : 1392/03/17  
مدير كل تبليغات اسلامي استان اردبيل گفت: ملت مسلمان در راستاي نيل به منويات مقام عظماي ولايت، با حضوري انقلابي، حماسه سياسي را در سال جاري رقم خواهند زد.
 
به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي اردبيل، حجت‌الاسلام مهدي ستوده در خطبه هاي نماز جمعه گرمي با اشاره به فضايل ماه رجب، اين ماه را فرصت استغفار به درگاه حضرت باري تعالي دانسته و افزود: براساس آيات قرآن کريم ، خداوند متعال جز شرک همه گناهان را خواهد بخشيد و ريا انحرافي است که منجر به شرک مي شود، که پيامبر اکرم (ص) نسبت به آن هشدار داده است.
 
وي با اشاره به سالروز ارتحال حضرت امام خميني (ره)، ايشان را پديده قرن و بزرگترين شخصيت جهان اسلام بعد از پيامبر اکرم (ص) و ائمه معصوم (ع) دانسته و افزود: مجاهدت و تلاش هاي حضرت امام خميني (ره) در حوزه هاي مختلف فقه، فلسفه و ... در راستاي تشکيل حکومت اسلامي بوده است و اسلام محوري در حاکميت، اصل خدمت رساني به ملت و عدالت محوري از مشخصه هاي بارز رهبري ايشان بود.
 
مدير کل تبليغات اسلامي استان اردبيل عبور مقتدرانه از بحران ها، اهتمام به نيروهاي جوان و مراقبت از مرزهاي اعتقادي را از وجوه اشتراک شيوه هاي رهبري حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبري دانسته و گفت: حضرت امام (ره) به عنوان معمار انقلاب، راهبردهاي انقلاب اسلامي را مشخص کردند که مقام معظم رهبري نيز در همين راستا افق 20 ساله و برنامه 5 ساله توسعه را محور اصلي فعاليت هاي نهادها و سازمان هاي کشور مقرر کردند.
 
امام جمعه موقت گرمي در ادامه با تاکيد بر لزوم حرکت در راستاي خلق حماسه در انتخابات 24 خرداد خاطر نشان کرد: رسانه هاي غربي با تلاش در جهت ايجاد ياس و نااميدي در ميان مردم به دنبال ممانعت از خلق حماسه سياسي در کشور هستند، اما ملت مسلمان در راستاي نيل به منويات مقام عظماي ولايت، با حضوري انقلابي، حماسه سياسي را در سال جاري رقم خواهند زد.
 
© Jbf-ar.org . All rights reserved.