دوشنبه ٣٠ فروردين ١٤٠٠
صفحه اصلی > بيانات و سخنرانيها  > مدير كل  > سياست و اقتصاد اسلامي ضامن توسعه کشور 
سياست و اقتصاد اسلامي ضامن توسعه کشور
سياست و اقتصاد منطبق با آموزه هاي اسلامي ضامن توسعه کشور است

 منبع :

 نويسنده :     ایمیل :

 نوشته شده در تاريخ : 1392/01/10  
سياست و اقتصاد منطبق با آموزه هاي اسلامي ضامن توسعه کشور است
مدير کل تبليغات اسلامي استان اردبيل با اشاره به نامگذاري سال جديد از سوي مقام معظم رهبري، گقت: سياست و اقتصاد منطبق با آموزه هاي اسلامي ضامن پيشرفت و توسعه همه جانبه کشور است.
 
به گزارش روابط عممومي اداره کل تبليغات اسلامي اردبيل، حجت الاسلام مهدي ستوده 3 فروردين 92 در مصاحبه اي ضمن تبريک آغاز سال نو در سخناني با اشاره به نامگداري امسال به نام "حماسه سياسي، حماسه اقتصادي" از سوي رهبر معظم انقلاب (مدظله العالي)، سياست هاي راهبردي ايران اسلامي در مسير توسعه اقتصادي را موثر و عاملي براي هراس دشمنان نظام اسلامي دانست.
 
مدير کل تبليغات اسلامي استان اردبيل با بيان اينکه انتخاب شعار سال توسط رهبر معظم انقلاب با نگاهي مدبرانه و انديشه متعالي، راهگشاي مسائل مختلف کشور بوده، اظهار داشت: انتخاب سال 92با نام حماسه سياسي و اقتصادي از سوي رهبر داراي پيام هاي تاثيرگذاري است که همت و تلاش براي تحقق فرمايشات معظم له وظيفه همگان است.
 
حجت الاسلام ستوده با اشاره به در پيش بودن دو انتخابات بزرگ شوراها و رياست جمهورى گفت: حضور مقتدرانه مردم در هر يک از اين دو انتخابات، به ويژه در انتخابات رياست جمهورى مى تواند حماسه اى بزرگ در عرصه سياسي که رهبر فرزانه انقلاب نويد آن را داده اند، تحقق بخشد.
 
عضو شوراي فرهنگ عمومي استان اردبيل اظهار داشت: اين بار جهاد سياسي، پيش روي مردم ايران قرار دارد، ملت ايران، اين بار سربازان عرصه‌اي ديگر خواهند شد و بدون ترديد امسال سال به ثمر نشستن و ميوه دهى مجاهدت هاى اين ملت مومن، انقلابي و ولايتمدار خواهد بود و به زودى پهنه هاي ديگرى در اين جنگ نابرابر فتح خواهد شد.
 
حجت الاسلام ستوده با بيان اينکه همواره در خلق حماسه ها انسان هايي با شهامت و دلاور حضور دارند و استقلال کشورشان يا بيرون راندن و شکست دشمن نتيجه تلاش و حميت آنهاست، از ابا عبدالله حسين (ع) به عنوان خالق بزرگترين حماسه تاريخي و مذهبي يعني حماسه عاشورا ياد کرد که سيره و روش او همواره چراغ راه مسلمانان جهان به ويژه مردم ايران است و خواهد بود.
 
مدير کل تبليغات اسلامي اردبيل در پايان توجه به آموزه هاي ديني و تعاليم ناب اسلامي در تحقق شعار امسال را مهم عنوان کرد و افزود: سياست و اقتصاد منطبق با آموزه هاي اسلامي ضامن توسعه همه جانبه کشور است و تعاليم برگرفته از قرآن و فرامين اهل بيت (ع) در همه امور داخلي و خارجي کشور مي تواند راه گشاي مسائل مختلف باشد.
 
© Jbf-ar.org . All rights reserved.