دوشنبه ٣٠ فروردين ١٤٠٠
صفحه اصلی > بيانات و سخنرانيها  > مدير كل  > خیز ملت در 22 بهمن هشدار به فتنه‌گران 
خیز ملت در 22 بهمن هشدار به فتنه‌گران
خیز ملت در 22 بهمن هشدار به فتنه‌گران داخلی و خارجی است

 منبع :

 نويسنده :     ایمیل :

 نوشته شده در تاريخ : 1391/11/30  
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل: خیز ملت در 22 بهمن هشدار به فتنه‌گران داخلی و خارجی است
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: خیز ملت در راهپیمایی 22 بهمن امسال جوابی دندان‌شکن به فتنه‌گران داخلی و خارجی می‌باشد که دوست دارند بین ملت و نظام رخنه بیفتد.
 
حجت‌الاسلام مهدی ستوده عصر امروز در جشن انقلاب در اردبیل اظهار داشت: هوس‌رانان روزگار ما که جمهوری اسلامی ایران را مانعی در رسیدن به اهداف شیطانی و غرض‌آلود خود می‌بینند بسیار تلاش می‌کنند تا به هر نحوه ممکن جمهوری اسلامی ایران را در انزوا و تحقیر قرار دهند اما این عزم ملت ما است که فردا جام هوس‌ران آنها را می‌شکنند.
 
وی در ادامه سخنان خود تصریح کرد: در این اوضاع و احوال محوریت و کانون باید وحدت بیشتر بر مدار ولایت باشد چرا که هر حرکتی غیر از این سیرت و صورت نفاق‌گونه پیدا می‌کند.
 
ستوده به ویژگی‌های مهم انقلاب اسلامی نظیر خدامحوری و حرکت منسجم مردمی در پشتیبانی از نظام اسلامی اشاره کرد و افزود: اسلامی بودن انقلاب از مهم‌ترین عوامل پیروزی در سال 57 بود که با تاکید امام این شاخصه ممتاز جمهوریت و حضور آحاد مردم را نیز به خود گرفت.
 
این مسئول ویژگی ممتاز انقلاب اسلامی را رهبری صالح و مدبرانه آن به همراه اتکا به پشتوانه قوی مردمی توصیف کرد و ادامه داد: عدم وابستگی به قدرت‌های استکباری شرق و غرب از مهم‌ترین شاخصه‌های پیروزی انقلاب اسلامی است.
 
وی گسترش اسلام به سراسر جهان را از مهم‌ترین عوامل شکل‌گیری بیداری اسلامی برشمرد و خاطر نشان کرد: تحقق این امر سبب ترس و واهمه دشمنان شد به طوریکه آنها همچنان از قدرت ایمانی و ارزشی این ملت نگران هستند.
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل در ادامه سخنان خود به فرمایش مقام معظم رهبری در ترویج فرهنگ ایرانی، اسلامی در زندگی اجتماعی اشاره کرد و آن را ضامن سلامت جامعه برشمرد و گفت: هر چقدر بتوانیم حرکت خود را در این زمینه بر محور زندگی ایرانی، اسلامی قرار دهیم به همان میزان سلامت و شایستگی‌ها به اثبات می‌رسد.
 
ستوده بیان کرد: در این تراز ارزشمند احترام به پدر و مادر، صله‌ارحام، تکریم مردم، میهمان‌نوازی، حفظ آبرو و تربیت فرزندان جایگاه ویژه‌ای داشته و عمل به آن نیز متضمن رستگاری در دنیا و آخرت است.
 
وی با بیان اینکه تمامی این زیبایی‌ها با حرکتی منسجم حقیقتی واقعی و نمودی شایسته یافته است، یادآور شد: دشمنان ما امروز تلاش بی‌نتیجه‌ای را آغاز کردند تا این کانون و حرکت هم‌افزا را با اختلال روبه‌رو کنند تا شاید بتوانند به انقلاب اسلامی ضربه کاری وارد کنند.
 
© Jbf-ar.org . All rights reserved.