دوشنبه ٣٠ فروردين ١٤٠٠
صفحه اصلی > بيانات و سخنرانيها  > مدير كل  > مدير فرهنگي هر مسجدي روحاني آن مسجد است 
مدير فرهنگي هر مسجدي روحاني آن مسجد است
مدير فرهنگي هر مسجدي روحاني و امام جماعت آن مسجد است

 منبع :

 نويسنده :     ایمیل :

 نوشته شده در تاريخ : 1391/11/19  
مدير فرهنگي هر مسجدي روحاني و امام جماعت آن مسجد است
مدير کل تبليغات اسلامي استان اردبيل گفت: مدير فرهنگي هر مسجدي روحاني وامام جماعت آن مسجد است و لازم است در برنامه هاي ديني و تبليغي مساجد نظارت و هدايت گري دقيقي داشته باشند.
 
به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي اردبيل، حجت الاسلام مهدي ستوده 11 بهمن 91 در نشست با روحانيون مساجد محوري در سخناني گفت: روحاني و امام جماعت هر مسجدي لازم است كه خودش مديريت فرهنگي مساجد را بر عهده بگيرد و از سايرين بعنوان كمك و پشتيباني در پيشبرد مسائل فرهنگي و جذب جوانان بهره ببرد.
 
وي به عوامل مهم موفقيت در برنامه هاي فرهنگي مساجد اشاره کرد و افزود: اجراي برنامه هاي فرهنگي و ديني زماني با موفقيت همراه خواهد بود كه برگزاري برنامه، مردم محوري و برخاسته از ميزباني خود مردم باشد و روحاني مسجد با ارائه برنامه و هدايت و نظارت بر روش صحيح و درست آن نقش هدايت گري داشته باشد.
 
مدير کل تبليغات اسلامي اردبيل به تاثير ايجاد ارتباط با جوانان اشاره کرد و افزود: ارتباط بيشتر روحاني با جوانان مسجد ضمن اينكه روحيه روحاني را شاداب مي کند بر ايجاد موفقيت در تبليغ و تاثير پيام مبلغ مي افزايد.
 
گفتني است، در ادامه هر يك از روحانيون ضمن ارائه برنامه هاي اجرايي در مسجد محل تبليغ، پيشنهادات خود را در راستاي موفقيت در احياء مناسبت هاي ملي و مذهبي و جذب جوانان به مساجد بيان کردند.
 
© Jbf-ar.org . All rights reserved.