دوشنبه ٣٠ فروردين ١٤٠٠
صفحه اصلی > بيانات و سخنرانيها  > مدير كل  > توسعه فضاي مجازي با محوريت ديني؛ 
توسعه فضاي مجازي با محوريت ديني؛
توسعه فضاي مجازي با محوريت ديني؛ ابزاري در مقابله با جنگ نرم

 منبع :

 نويسنده :     ایمیل :

 نوشته شده در تاريخ : 1391/08/14  
مدير کل تبليغات اسلامي استان اردبيل گفت: توسعه فضاي با محوريت ديني سپري در مقابل تهاجمات بيگانگان و ابزاري در مقابله با جنگ نرم دشمن است.
به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي اردبيل، حجت الاسلام مهدي ستوده در آئين اختتاميه وبلاگ نويسي اسوه صبر در مشگين شهر به تبيين اهميت تبليغ و اطلاع راسني ديني در فضاي مجازي اشاره کرد و افزود: حجم بالاي کاربران اينترنتي و همچنين تبليغات سوء دشمنان اسلام در اين فضا و استفاده آنان از اين ابزار، ما را ملزم به مقابله با آنان با استفاده از همان ابزار و به طريق صحيح کرده است.
 
وي در تبيين ميزان تأثيرگزاري صحيح و کامل در فضاي مجازي در شکل‌گيري گرايش‌هاي مذهبي کاربران گفت: امروزه به علت استفاده زياد از فضاي مجازي و همچنين متفاوت بودن سطح مذهبي و گرايش‌هاي متفاوت کاربران، با تبليغ خوب و مؤثر و بليغ دين، استفاده از ابزارهاي گوناگون مي‌تواند تأثير بسزايي در گرايش بيش از پيش کاربران داشته باشد.
 
حجت الاسلام ستوده افزود: در مواجهه با فعاليت‌هاي ضد ديني که در فضاي مجازي صورت مي‌گيرد مسلمانان مي‌توانند با افشاگري مطالب دروغين آنان و پاسخ به شبهات و همچنين پرداختن بيشتر به معارف ديني با بياني شيوا و بليغ به وظايف خود عمل کنند.
 
مدير کل تبليغات اسلامي اردبيل در بخش ديگري از سخنان خود ضمن ابراز خرسندي از برگزاري مسابقه وبلاگ نويسي اسوه صبر اين مسابقه را مورد استقبال نوجوانان و جوانان عنوان کرد و افزود: در مسابقه وبلاگ نويسي اسوه صبر که در شهرستان مشگين شهر برگزار شد، تعداد 116 اثر از مناطق مختلف استان به دبيرخانه سوگواره ارسال شده که کيفيت اين آثار در حد مطلوب بود.
 
حجت الاسلام ستوده در پايان از زحمات مسئولين اجرائي اين مسابقه تشکر کرد و اظهار اميدواري کرد: در سالهاي آتي با گسترش تبليغ و اطلاع رساني در زمينه وبلاگ نويسي ميزان استقبال از اين مسابقه افزايش يافته و مطالب نوين ديني در اين طرح جهت استفاده عموم در وبلاگهاي مورد نظر استفاده شود.
 
گفتني است، اين مراسم پنجشنبه 4 آبان در محل تالار انديشه مشگين شهر برگزار شد.
© Jbf-ar.org . All rights reserved.