دوشنبه ٣٠ فروردين ١٤٠٠
صفحه اصلی > بيانات و سخنرانيها  > مدير كل  > تبيين فلسفه غدير اصل مهم امامت و ولايت 
تبيين فلسفه غدير اصل مهم امامت و ولايت
تبيين فلسفه عيد غدير اصل مهم در مسئله امامت و ولايت است

 منبع :

 نويسنده :     ایمیل :

 نوشته شده در تاريخ : 1391/08/14  
مدير کل تبليغات اسلامي اردبيل گفت: تبيين فلسفه عيد غدير از اصول مهم در مسئله امامت و ولايت است ودر برنامه‌هاي گراميداشت اين ايام بايد مد نظر قرار گيرد.
 
به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي اردبيل، حجت‌الاسلام مهدي ستوده در جلسه ستاد عيد غدير اردبيل در سخناني با اشاره به عظمت عيد ولايت و امامت و روز غدير خم گفت: عيد غدير مهمترين عيد براي مسلمانان است که بايد سال به سال با شکوه‌تر برگزار شود تا زمينه‌ساز توجه همگان به بحث ولايت فقيه که تداوم غدير است باشد.
 
وي افزود: ما بايد برکات اين عيد را بيش از گذشته براي جامعه اسلامي شاهد باشيم و همگان در جامعه اسلامي بايد شکرگزار اين عيد بزرگ الهي باشند و اهميت صحيح آن را درک بكنند.
 
حجت الاسلام ستوده ضمن تاكيد بر تبيين فلسفه عيد غدير خم در مراسم گراميداشت اين ايام خاطر نشان كرد: با هدايت و خط دهي نخبگان فرهنگي بايستي مردم بهتر از هر سال به گراميداشت اين عيد بزرگ اهتمام کرده و آن را گرامي بدارند، لذا دستگاههاي اجرائي و ادارات دولتي در تمام استان بايد جريان سازي مناسب داشته باشند و مردم را كاملا به لحاظ فكري آماده كنند.
 
در ادامه اين جلسه اشرف نصيري دبير ستاد غدير خم به ارائه عناوين برنامه هاي گراميداشت اين ايام پرداخت و خواستار همكاري و تعامل گسترده تمام ادارات در برگزاري هرچه باشكوه تر برنامه هاي عيد غدير شد.
 
گفتني است، اين جلسه سه شنبه 9 آبان در محل اداره كل تبليغات اسلامي اردبيل برگزار شد.
© Jbf-ar.org . All rights reserved.