دوشنبه ٣٠ فروردين ١٤٠٠
صفحه اصلی > بيانات و سخنرانيها  > مدير كل  > مجلس نيازمند نمايندگان صالح،متخصص و متعهد است 
مجلس نيازمند نمايندگان صالح،متخصص و متعهد است
مجلس نيازمند نمايندگان صالح،متخصص و متعهد است

 منبع : سايت تبليغات اسلامي استان اردبيل

 نويسنده :     ایمیل :

 نوشته شده در تاريخ : 1390/12/11  
مدير كل تبليغات اسلامي استان اردبيل با بيان اينکه مجلس به نمايندگان صالح، متخصص و متعهد نيازمند است، گفت: نماينده‌اي که براي منفعت خويش مي‌انديشد شايستگي حضور در مجلس را ندارد.
 
به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي اردبيل، حجت‌الاسلام مهدي ستوده ضمن تأكيد بر انتخاب فردي اصلح، دلسوز، متخصص و متعهد به اسلام و انقلاب گفت: بنا به فرموده معمار كبير انقلاب اسلامي با آگاهي و هوشياري نبايد زمينه فراهم شود تا اين انقلاب به دست نا اهلان و نامحرمان بيفتد.
 
وي تصريح كرد: حضور پرشور در انتخابات و انتخاب بهترين گزينه، باعث به ثمر رسيدن شعارهاي انقلاب و ياس و نااميدي دشمنان اسلام و انقلاب خواهد بود. ‌
 
ستوده اظهار داشت: دشمنان نظام اسلامي در آستانه برگزاري انتخابات با ذكر مسائل پوسيده و كهنه همچون تحريم، گراني و تورم تلاش مي‌كنند از حضور پرشور مردم در اين رويداد بكاهند.
 
وي به ملاک هاي انتخاب اصلح در کلام امام علي(ع) اشاره كرد و گفت: بايد مردم در انتخاب نامزدها، به سوابق کاري(تجربه) او توجه داشته باشند و حضرت علي(ع) مي‌فرمايند: سوابق ديني و اخلاقي نامزدها يکي از مهمترين ملاک‌ها در انتخاب آنهاست و مردم بايد در انتخاب خود به اين ملاک مهم توجه لازم را داشته باشند.
 
حضرت علي (ع) در نامه خود به مالک اشتر او را از به کارگيري افراد سست ايمان و داراي سوء سابقه برحذر داشته و مي فرمايد: «به تحقيق آنهايي که حامي دين و موجب کثرت مسلمين و آماده پيکار با دشمنانند توده مردمند پس تو بايد با اين گروه همراه باشي و به سوي ايشان ميل و رغبت نشان دهي.»
© Jbf-ar.org . All rights reserved.