يکشنبه ٢٩ مهر ١٣٩٧
هرگاه در هر زمینه ای اعتقادات شخصی بیشتر از اعتقادات او باشد ، ریا سر بلند میکند صفحه اصلی > اخبار  > اخبار عمومي 
منو اصلی
عنوان

رسول اكرم صلى الله عليه و آله : حَسِّنوا أَخلاقَكُم وَالطُفوا بِجيرانِكُم وَأكرِموا نِساءَ كُم تَدخُلُوا الجَنَّةَ بِغَيرِ حِسابٍ؛

اخلاق خود را نيكو كنيد و با همسايگان خود مهربان باشيد و زنان خود را گرامى بداريد تا بى حساب وارد بهشت شويد.

 

التوحيد، ص 127

 

عنوان

غرور و خودبزرگ‌بینی از جمله آفاتی است که با کوچکترین بی‌توجهی همه به شکل کوتاه مدت و یا بلندمدت به آن گرفتار می‌شویم و در این دوران احساس خوبی نیز به خود داریم، اما نمی‌دانیم این حس خوب ارمغان شیطان است که در آینده نه چندان دور، به شدت گریبانمان را خواهد فشرد.

نظرسنجی
به نظر شما جمعيت بانوان فرهيخته از چه قشري بايد باشد

دانشگاهي
حوزوي
افراد صاحب منصب
افراد برجسته در همه زمينه ها

اوقات شرعی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 75963
 بازدید امروز : 122
 کل بازدید : 1757030
 بازدیدکنندگان آنلاين : 3
 زمان بازدید : 0/2344
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
عضويت جديد
اخبار عمومي


کارشناس فرهنگی بانوان اردبیل: مراسم ویژه بانوان در هیات های مذهبی برگزار می‌شود
کارشناس فرهنگی بانوان تبلیغات اسلامی اردبیل گفت: با هدف احیاء مناسبت های ملی و مذهبی، هم زمان با ماه محرم مراسم ویژه بانوان در هیات های مذهبی و جلسات ویژه بانوان برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی اردبیل، سارا حقی در مصاحبه ای گفت: با توجه به وظیفه خطیرسازمان تبلیغات اسلامی در امرتربیت و آموزش نیروهای متخصص برای اطلاع‌رسانی دینی و انتظار آحاد مختلف مردم از این نهاد فرهنگی در راستای معرفی این نیروها به جلسات سخنرانی و برگزاری جلسات پرمحتوا از لحاظ تبلیغ دینی، بحمدلله در چند سال اخیر نتیجه مطلوبی را داشته است.
 ٢٢:٤٠ - دوشنبه ٢٦ شهريور ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
خدمات علمی امام باقر (ع) دین اسلام را احیا کرد
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: خدمات علمی و مذهبی امام محمد باقر(ع) اسلام ناب محمدی را احیا کرده و به آیندگان انتقال داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی اردبیل، حجت‌الاسلام مهدی ستوده در مصاحبه ای ضمن تسلیت سالروز شهادت امام محمد باقر(ع) در سخنانی، آن حضرت را از پایه گذاران مذهب شیعه عنوان کرد و افزود: حضرت امام محمد باقر (ع)، با درایت و دوراندیشی حرکتی را آغاز کردند که تا جهان پابرجاست این حرکت علمی ارزشمند برای مسلمانان و به‌ویژه دوستداران اهل بیت عصمت و طهارت (ع) چشمه جوشان معرفتی است که انسان ها می‌توانند از آن خود را سیراب سازند.
 ١٣:٤٥ - شنبه ٢٧ مرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
خدمات علمی امام باقر (ع) دین اسلام را احیا کرد
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: خدمات علمی و مذهبی امام محمد باقر(ع) اسلام ناب محمدی را احیا کرده و به آیندگان انتقال داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی اردبیل، حجت‌الاسلام مهدی ستوده در مصاحبه ای ضمن تسلیت سالروز شهادت امام محمد باقر(ع) در سخنانی، آن حضرت را از پایه گذاران مذهب شیعه عنوان کرد و افزود: حضرت امام محمد باقر (ع)، با درایت و دوراندیشی حرکتی را آغاز کردند که تا جهان پابرجاست این حرکت علمی ارزشمند برای مسلمانان و به‌ویژه دوستداران اهل بیت عصمت و طهارت (ع) چشمه جوشان معرفتی است که انسان ها می‌توانند از آن خود را سیراب سازند.
 ١٣:٣١ - شنبه ٢٧ مرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
حجت‌الاسلام مهدی ستوده؛ برنامه‌ریزی هدفمند برای اوقات فراغت قشر جوان ضروری است
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل برنامه‌ریزی هدفمند و صحیح برای گذران اوقات فراغت قشر جوان جامعه از سوی دستگاه های فرهنگی و اجتماعی را ضرور دانست.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی اردبیل، حجت‌الاسلام مهدی ستوده، در بازدید از کلاس های طرح اوقات فراغت تبلیغات اسلامی اردبیل با اشاره به اهمیت برنامه ریزی صحیح اوقات فراغت افزود: اوقات فراغت بخش جدایی ناپذیر زندگی امروزی بوده و نحوه گذراندن آن هم ممکن است باعث سلامت، رشد و کمال فرد شود هم موجب کندی،
 ١٣:٣٥ - يکشنبه ١٤ مرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
حجت‌الاسلام مهدی ستوده؛ سیره امام رضا (ع) مصداق بارز سبک زندگی اسلامی است
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: سیره علی ابن موسی الرضا(ع)، روشنایی بخش رهروان و عاشقان حضرت و همه آزادگانی است که به‌دنبال نور و حقیقت کامل هستند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی اردبیل، حجت‌الاسلام مهدی ستوده در مصاحبه ای ضمن تبریک میلاد باسعدت حضرت علی بن موسی الرضا (ع)، به بررسی سبک و سیره رضوی در ابعاد فردی، خانوادگی و اجتماعی پرداخت و اظهار داشت: سبک زندگی اسلامی در قالب مجموعه‌ای کامل به همه مسائل مورد نیاز انسان برای داشتن زندگی خوب دنیوی و کارنامه پربار آخروی برنامه‌های متعددی را ارائه کرده است. در همین راستا داشتن الگوی کامل و جامعی همچون علی ابن موسی الرضا(ع)، روشنایی بخش رهروان و عاشقان حضرت و همه آزادگانی است که به‌دنبال نور و حقیقت کامل هستند.
 ١٣:٣٧ - پنج شنبه ٤ مرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
حجت‌الاسلام مهدی ستوده؛ دهه کرامت فرصت ارتقا ارزش‌های الهی و ترویج فرهنگ شهرونداسلامی است
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل با تاکید بر لزوم نشر فرهنگ اهل بیت (ع) در جامعه گفت: دهه کرامت، فرصت مهم تبلیغی برای ارتقا ارزش‌های الهی و ترویج فرهنگ شهروند اسلامی است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی اردبیل، حجت‌الاسلام مهدی ستوده در مصاحبه ای، ضمن گرامی داشت دهه کرامت اضافه کرد: کرامت اهل بیت الگوی مردم داری و حکومت دینی در اسلام است.
 ١٣:٣٨ - سه شنبه ٢ مرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
حجت‌الاسلام مهدی ستوده؛ تبلیغ دین اساس معروفات در جامعه است
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل با گرامی داشت روز تبلیغ و اطلاع‌رسانی دینی، گفت: تبلیغ دین اساس معروفات و عامل بازدارنده از آسیب های اجتماعی است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی اردبیل، حجت‌الاسلام مهدی ستوده، در مصاحبه ای ضمن تبریک فرا رسیدن سالروز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی به فرمان امام راحل (ره)، در سخنانی، مهم ترین رسالت این سازمان را تبلیغ آموزه های دینی در جامعه عوان کرد و گفت: آیین اسلام دینی عمومی، جهانی و دائمی است، یعنی مسلمانان بایستی وظیفه‌ی رهنمایی و تربیت و ارشاد و پیشوایی بشریت را به عهده‌ی همت خود گرفته و این شغل مقدس و شریف خلافت الهی را با کمال صداقت، امانت، افتخار و امتنان انجام دهند و در این میان سازمان تبلیغات اسلامی با همکاری روحانیون و مبلغات به اشاعه فرهنگ دینی می پردازد.
 ١٢:٢٢ - شنبه ٢ تير ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل: آموزه های دینی بهترین ابزار و کمک برای برون رفت جامعه از مشکلات اجتماعی است
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: آموزه های دینی بهترین ابزار و کمک برای برون رفت جامعه از مشکلات اجتماعی است و امروزه حتی در کشورهای پیشرفته بر این اساس به بهداشت روانی جامعه کمک می‌کنند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی اردبیل، حجت‌الاسلام مهدی ستوده، مدیر کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل در آئین گرامیداشت و تجلیل از اهدا کنندگان دائمی خون استان اردبیل سالن اجتماع پایگاه شماره یک خونگیری اردبیل گفت: اهدا کنندگان خون به‌عنوان خالص ترین و بزرگترین افراد بخشی از جان خود را در اختیار نشر معارف انسانیت در اختیار نیازمندان قرار می دهند و به نوعی اهل عمل و اخلاص هستند.
 ١٢:١٤ - پنج شنبه ٣١ خرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
رئیس اداره امورقرآنی تبلیغات اسلامی خبر داد: اجرای ۴۵۰ کلاس آموزش قرآن کریم در موسسات فرهنگی
رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی گفت: 450 کلاس آموزش قرآن کریم درموسسات فرهنگی قرآن و عترت (ع) درطرح اوقات فراغت نوجوانان و جوانان در استان اردبیل اجرا می‌شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی اردبیل، عزیز صابر درمصاحبه ای در خصوص فعالیتها ی قرآنی اوقات فراغت سال۹۷ چنین گفت: اداره امورقرآنی تبلیغات اسلامی استان اردبیل با تحت پوشش قرار دادن۵۴موسسه فرهنگی قرآن وعترت(ع) و۸۵ خانه قرآن روستایی و۳۸ خانه قرآن شهری و۳۰ جلسات دائمی قرآن درسه محور آموزشی وپژوهشی، حمایتی ونظارتی وتبلیغی وترویجی اقدام به فعالیت ها ی قرآن درتابستان سال ۹۷ نموده است.
 ١٢:٠٨ - پنج شنبه ٣١ خرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
امام جمعه اردبیل: حرکت در مسیر قرآن ضرورت جامعه است
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: حرکت در مسیر قرآن و اهل بیت (ع) ضرورت اساسی جامعه بوده و رشد و تعالی در گرو حرکت در چنین مسیر هدایت‌گری میسر خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی اردبیل، آیت‌الله سیدحسن عاملی در مراسم تجلیل از حافظان و نوابغ قرآنی که در بقعه متبرکه سیدابراهیم لاهرود برگزار شد، اظهار کرد: با بهره‌گیری از مسیر روشن و هدایت‌بخش تبیین شده در قرآن کریم می‌توان تعالی اقشار مختلف مردم و پیاده‌سازی اخلاق در جامعه را شاهد بود.
 ١٢:٠٥ - پنج شنبه ٣١ خرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

© Jbf-ar.org . All rights reserved.