پنج شنبه ٢٨ دی ١٣٩٦
هرگاه در هر زمینه ای اعتقادات شخصی بیشتر از اعتقادات او باشد ، ریا سر بلند میکند صفحه اصلی > اخبار  > اخبار فرهيختگان  
منو اصلی
عنوان

رسول اكرم صلى الله عليه و آله : حَسِّنوا أَخلاقَكُم وَالطُفوا بِجيرانِكُم وَأكرِموا نِساءَ كُم تَدخُلُوا الجَنَّةَ بِغَيرِ حِسابٍ؛

اخلاق خود را نيكو كنيد و با همسايگان خود مهربان باشيد و زنان خود را گرامى بداريد تا بى حساب وارد بهشت شويد.

 

التوحيد، ص 127

 

عنوان

غرور و خودبزرگ‌بینی از جمله آفاتی است که با کوچکترین بی‌توجهی همه به شکل کوتاه مدت و یا بلندمدت به آن گرفتار می‌شویم و در این دوران احساس خوبی نیز به خود داریم، اما نمی‌دانیم این حس خوب ارمغان شیطان است که در آینده نه چندان دور، به شدت گریبانمان را خواهد فشرد.

نظرسنجی
به نظر شما جمعيت بانوان فرهيخته از چه قشري بايد باشد

دانشگاهي
حوزوي
افراد صاحب منصب
افراد برجسته در همه زمينه ها

اوقات شرعی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 22419
 بازدید امروز : 204
 کل بازدید : 1529601
 بازدیدکنندگان آنلاين : 4
 زمان بازدید : 0/2188
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
عضويت جديد
اخبار فرهيختگان


کارگاه آموزشی سبک زندگی اسلامی ویژه بانوان فرهیخته اردبیل
کارگاه و نشست تخصصی "سبک زندگی اسلامی و نقش دین در کاهش طلاق و افزایش سلامت اجتماعی" ویژه بانوان فرهیخته استان اردبیل برگزار شد.
کارگاه و نشست تخصصی "سبک زندگی اسلامی و نقش دین در کاهش طلاق و افزایش سلامت اجتماعی" ویژه بانوان فرهیخته استان اردبیل برگزار شد.
 ١١:١٩ - شنبه ٩ دی ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
جلسه کارشناسی جمعیت بانوان فرهیخته اردبیل
دبیر جمعیت بانوان فرهیخته استان از برگزاری جلسه کارشناسی این در اردبیل خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی اردبیل، با عنایت به تشکیل جمعیت بانوان فرهیخته و فعال عرصه فرهنگی دینی و فعالیت این جمعیت، جلسه کارشناسی این جمعیت با حضور اعضای شورای شهرستان در محل امور فرهنگی بانوان برگزار شد.
 ١٠:١٧ - يکشنبه ٣٠ مهر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
رئیس گروه اقشار تأثیرگذار اجتماعی سازمان تبلیغات: دشمن مدیریت خانواده ایرانی را هدف قرار داده است
رئیس گروه اقشار تأثیرگذار اجتماعی سازمان تبلیغات اسلامی کشور گفت: امروز شاهد آن هستیم که دشمن مدیریت خانواده ایرانی را هدف قرار داده است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی اردبیل، فرزانه نیکوبرش در نشست دبیران جمعیت بانوان فرهیخته منطقه شمال غرب کشور در اردبیل تصریح کرد: متأسفانه شاهد آسیب‌های اجتماعی مختلفی هستیم و از آن جمله هدف قرار دادن تربیت و مدیریت خانواده‌ها مشاهده می‌شود.
 ١١:٥٩ - شنبه ١١ شهريور ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیر کل تبلیغات اسلامی اردبیل: اقدامات فرمایشی حوزه بانوان مقبول نیست
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: اقدامات فرمایشی در حوزه بانوان کشور مقبول نیست و خروجی مطلوب را ندارد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی اردبیل، حجت‌الاسلام مهدی ستوده در جمع دبیران جمعیت بانوان فرهیخته منطقه شمال غرب کشور در اردبیل تصریح کرد: در برخی مواقع شاهد شکل گیری تشکل هایی هستیم که صرفا جنبه پاسخ به اعتراضات بانوان را دارد بدون اینکه خروجی خاصی را دنبال کند.
 ١١:٥٨ - شنبه ١١ شهريور ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
نشست منطقه ای جمعیت بانوان فرهیخته در اردبیل
اولین نشست منطقه ای جمعیت بانوان فرهیخته و فعال عرصه فرهنگی دینی کشور با حضور رئیس گروه اقشار تاثیر گذار و رئیس جمعیت بانوان فرهیخته کشور در اردبیل برگزار شد.
اولین نشست منطقه ای جمعیت بانوان فرهیخته و فعال عرصه فرهنگی دینی کشور با حضور رئیس گروه اقشار تاثیر گذار و رئیس جمعیت بانوان فرهیخته کشور در اردبیل برگزار شد.
 ١٢:٠٣ - پنج شنبه ٩ شهريور ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
بیانیه جمعیت بانوان فرهیخته استان اردبیل برای حضور حداکثری در انتخابات
رئیس جمعیت بانوان فرهیخته و فعال عرصه فرهنگی دینی استان با صدور بیانیه ای از مردم ولایت مدار و همیشه در صحنه استان خواست تا با حضور حداکثر ی خود در انتخابات دشمنان را مایوس کنند.
به گزارش روابط عمومی عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی اردبیل، ماهرخ اللیهاری در مصاحبه ای گفت: جمعیت بانوان فرهیخته فعال عرصه فرهنگی ودینی(سازمان تبلیغات اسلامی) استان اردبیل از عموم مردم به‌ویژه بانوان ولایت مدار دعوت می‌کند تا با حضور حداکثری در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا شرکت کنند.
 ٠٨:٣٠ - جمعه ٢٩ ارديبهشت ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
ویژه بانوان فرهیخته استان؛ نشست و کارگاه آموزشی "دین، جنسیت و خانواده" در اردبیل برگزار می‌شود
کارشناس فرهنگی بانوان تبلیغات اسلامی اردبیل از برگزاری نشست و کارگاه آموزشی "دین، جنسیت و خانواده" ویژه بانوان فرهیخته و فعال عرصه فرهنگی دینی استان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی اردبیل، سارا حقی در مصاحبه ای گفت: در راستای ارتقاء توانمندی و سطح آگاهی بانوان فرهیخته و فعال عرصه فرهنگی دینی استان اردبیل، نشست تخصصی و کارگاه آموزشی با موضوع "دین، جنسیت و خانواده" با حضور مدرس حوزه و دانشگاه، عضو هیات علمی مرکز تحقیقات زن و خانواده حوزه علمیه قم و پژوهشگر در عرصه ملی و بین المللی سرکار خانم دکتر فریبا علاسوند برگزار می‌شود.
 ٠٩:٥٩ - جمعه ٣ دی ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
حضور اعضای جمعیت بانوان فرهیخته در نشست توان افزایی بانوان در اردبیل
اعضای جمعیت بانوان فرهیخته و فعال عرصه فرهنگی دینی در نشست توان افزایی بانوان حضور یافته و جریان مباحث مطرح شده در این نشست قرار گرفتند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی اردبیل، سارا حقی در مصاحبه ای گفت: در راستای ارتقاء معلومات و تغذیه فکری فعالان فرهنگی و دینی و استفاده از خروجی پژوهش های انجام یافته در حوزه بانوان، اعضای جمعیت بانوان فرهیخته وفعال عرصه فرهنگی دینی در نشست توان افزایی با موضوع تبیین تعارضات زناشویی با رویکرد پارادیمی شرکت کردند.
 ٢٣:١٦ - دوشنبه ١٠ آبان ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
ماهرخ اللهیاری؛ تجمل گرایی عامل افزایش سن ازدواج در جامعه شده است
رئیس جمعیت بانوان فرهیخته و فعال عرصه فرهنگی دینی اردبیل گفت: تجمل گرایی عامل افزایش سن ازدواج در جامعه شده است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی اردبیل، ماهرخ اللهیاری در نشست دینی سبک زندگی و ازدواج آسان در سخنانی گفت: در ازدواج های امروزی، رسم و رسوم ساده و بی پیرایه روزگاران پیشین و انجام مراسم به دور از هر گونه ظاهرسازی و تجملات و فخر فروشی، به مراسمی پر خرج و صحنه‌ی نمایش قدرت و توان مادی خانواده‌ها تبدیل شده و باعث گردیده است که پدیده‌ی ازدواج، برای جوانان به صورت امری که دست یافتن به آن چندان آسان نیست، در آید.
 ٠٩:٢٤ - پنج شنبه ١٨ شهريور ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
سارا حقی؛ بهره مندی صحیح از فضای مجازی ملزم به فرهنگ سازی است
کارشناس فرهنگی بانوان تبلیغات اسلامی اردبیل گفت: بهره مندی صحیح از فضای مجازی باید با فرهنگ سازی همراه باشد تا با هنر خود فضای مجازی را همسو با اعتقادات دینی و مذهبی کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی اردبیل، سارا حقی گفت: در عصر کنونی گسترش ارتباطات و وجود شبکه های متعدد مجازی اجتماعی به امری اجتناب ناپذیرتبدیل شده تا جایی که این روند در لایه های متعدد جامعه و حتی رده های مختلف سنی نفوذ یافته است.
 ٠٨:٥٢ - يکشنبه ١٧ مرداد ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 صفحه بعدی >>

© Jbf-ar.org . All rights reserved.