پنج شنبه ٠٢ بهمن ١٣٩٩
مقام معظم رهبری:میخواهم عرض کنم که ارزش فاطمه‌ی زهرا (سلام‌الله‌علیها) به عبودیت و بندگی خداست.اگر بندگی خدا در فاطمه‌ی زهرا (سلام‌اللَّه‌علیها) نبود، او صدیقه‌ی کبری نبود.صفحه اصلی > اخبار  > اخبار اداره كل 
منو اصلی
عنوان
حضرت فاطمه(س)در تعریف امام علی(ع) فرمود:
 
وَ هُوَ الا مامُ الرَبّانی، وَ الْهَیْکَلُ النُّورانی، قُطْبُ الا قْطابِ، وَسُلالَةُ الاْ طْیابِ، النّاطِقُ بِالصَّوابِ، نُقْطَةُ دائِرَةِ الا مامَةِ. (ریاحین الشّریعة:ج1، ص93)
 
او پیشوائی الهی و ربّانی است، تجسّم نور و روشنائی است ، مرکز توجّه تمامی موجودات و عارفان است، فرزندی پاک از خانواده پاکان می باشد، گوینده ای حقّگو و هدایتگر است، او مرکز و محور امامت و رهبریّت است. 
عنوان
عزیزان من، جوانان عزیز! امروز در دوران جمهوری اسلامی این فرصت برای آحاد جامعه هست که درست حرکت کنند، درست زندگی کنند، مؤمنانه زندگی کنند، با عفّت زندگی کنند. درس زندگی صدّیقه‌ی طاهره، فاطمه‌ی زهرا (سلام‌الله‌علیها) این است برای ما: تلاش، اجتهاد، کوشش، پاک زندگی کردن؛ همچنان‌که آن بزرگوار یکپارچه معنویّت و نور و صفا بود
اوقات شرعی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 99316
 بازدید امروز : 308
 کل بازدید : 2495012
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0/2031
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
عضويت جديد
اخبار اداره كل


۹ دی یوم الله نسل سوم انقلاب و نشان از بصیرت جوانان ایران اسلامی است
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: ۹ دی یوم الله نسل سوم انقلاب در خنثی سازی توطئه دشمنان و نشان از بصیرت و ولایت مداری جوانان ایران اسلامی است.
حجت‌الاسلام قاسم جعفرزاده 9 دی را روز بصیرت و ولایت و تجلی میثاق امت با ولایت، دشمن شناسی و پرده گشایی از چهره فتنه گران و نفاق عنوان کرد.
 ١١:٠٧ - 1399/10/13 - نظرات : ٠متن کامل >>
۹ دی یوم الله نسل سوم انقلاب و نشان از بصیرت جوانان ایران اسلامی است
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: ۹ دی یوم الله نسل سوم انقلاب در خنثی سازی توطئه دشمنان و نشان از بصیرت و ولایت مداری جوانان ایران اسلامی است.
حجت‌الاسلام قاسم جعفرزاده در مصاحبه با روابط عمومی این اداره، با گرامی داشت ۹ دی روز بصیرت و ولایت، این روز را تجلی میثاق امت با ولایت، دشمن شناسی و پرده گشایی از چهره فتنه گران و نفاق عنوان کرد.
 ١٢:٥١ - 1399/10/10 - نظرات : ٠متن کامل >>
شورای عالی انقلاب فرهنگی تعلیم و تربیت را با فرهنگ اسلامی پیوند دهد
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: شورای عالی انقلاب فرهنگی تعلیم و تربیت را با فرهنگ اسلامی پیوند دهد.
حجت‌الاسلام قاسم جعفرزاده، با گرامی داشت سالروز تشکیل شورای عالی انقلاب فرهنگی، بر ضرورت حضور فعال این شورا در عرصه ترویج و توسعه فرهنگ دینی در جامعه علی الخصوص در فضای آموزشی و دانشگاه ها، گفت: تشکیل شورای عالی انقلاب فرهنگی، یکی از دستاوردهای مهم پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به شمار می‌رود که با هدف گسترش و نفوذ فرهنگ اسلامی در جامعه تشکیل شد.
 ١٢:٠٨ - 1399/09/22 - نظرات : ٠متن کامل >>
ترور شخصیت های علمی نشان استیصال دشمنان ایران است
حجه الاسلام جعفرزاده گفت: ترور شخصیت های علمی نشان هراس دشمن از استیصال و ناتوانی در مقابله با قدرت ایران است.
میان مؤمنان، مردانی هستند که برسر پیمانی که با خدا بستند، صادقانه ایستادند؛ برخی پیمان خود را به آخر بردند و بعضی در انتظارند و هرگز تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندادند.
 ١١:٥١ - 1399/09/08 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

© Jbf-ar.org . All rights reserved.