پنج شنبه ٠٣ بهمن ١٣٩٨
حضرت فاطمه عليهاالسلام :از دنياى شما محبّت سه چيز در دل من نهاده شد : تلاوت قرآن ، نگاه به چهره پيامبر خدا و انفاق در راه خدا .صفحه اصلی > اخبار  > اخبار اداره كل 
منو اصلی
عنوان
قالَتْ علیها السلام :
 

 لاتُصَلّى عَلَیَّ اُمَّةٌ نَقَضَتْ عَهْدَاللّهِ وَ عَهْدَ ابى رَسُولِ اللّهِ فى امیرالْمُؤ منینَ عَلیّ، وَ ظَلَمُوا لى حَقىّ، وَاءخَذُوا إ رْثى ، وَخَرقُوا صَحیفَتى اللّتى كَتَبها لى ابى بِمُلْكِ فَدَك 

افرادى كه عهد خدا و پیامبر خدا را درباره امیرالمؤمنین علىّ علیه السلام شكستند، و در حقّ من ظلم كرده و ارثیّه‌ام را گرفتند و نامه پدرم را نسبت به فدك پاره كردند، نباید بر جنازه من نماز بگذارند.

بیت الا حزان : ص 113، كشف الغمّة : ج 2، ص 494.

عنوان

درباره زهرای اطهر علیها السلام هر چه انسان بیشتر فکر کند و در حالات آن بزرگوار بیشتر تدبّر کند، بیشتر دچار شگفتی خواهد شد. تعجب انسان نه فقط از این جهت است که چه طور یک موجود انسانی در سنین جوانی می تواند به این رتبه از کمالات معنوی و مادی نایل بشود- که البته این خود هم یک حقیقت شگفت انگیز است- بلکه بیشتر از این جهت است که اسلام با چه قدرت عجیبی توانسته است تربیت والای خود را به حدی برساند که یک زن جوان در آن شرایط دشوار، بتواند این منزلت عالی را کسب کند. هم عظمت این موجود واین انسان والا تعجب آور و شگفت انگیز است و هم عظمت مکتبی که این موجود عظیم القدر و جلیل المنزله را پدید آورده است.

اوقات شرعی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 87769
 بازدید امروز : 220
 کل بازدید : 2128995
 بازدیدکنندگان آنلاين : 2
 زمان بازدید : 0/1875
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
عضويت جديد
اخبار اداره كل


نیروی قدس سپاه استوارتر از دیروز در حمایت از ارزش‌ها ایستاده است
مدیرکل تبلیغات اسلامی اردبیل گفت: نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مصمم و استوارتر از دیروز، در حمایت از ارزش‌ها در میدان ایستاده است.
مدیرکل تبلیغات اسلامی اردبیل گفت: نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مصمم و استوارتر از دیروز، در حمایت از ارزش‌ها در میدان ایستاده است.
 ١٠:٥٨ - شنبه ١٤ دی ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
تعامل مستمر نهادهای فکری و فرهنگی، فتنه دشمن را خنثی می سازد
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل: تعامل گسترده و مستمر نهادهای فکری و فرهنگی با یکدیگر، راه فتنه را به روی دشمن می بندد
بحجت‌الاسلام قاسم جعفرزاده اظهار داشت: سازمان تبلیغات اسلامی از بدنه مردمی وسیع اعم از روحانیون، هیئات مذهبی، مادحین، کانون های فرهنگی، تبلیغی و جامعه قرآنی برخوردار است که این امر یک ظرفیت بزرگ تبلیغی و فرهنگی برای استان است تا با تعامل گسترده با نهادهای فکری و فرهنگی جامعه، فتنه دشمن را در هر زمان خنثی سازد.
 ٠٧:٢٥ - يکشنبه ٨ دی ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
وحدت و تعامل حوزه علمیه و تبلیغات اسلامی اثر گذاری تبلیغ دینی را ارتقا می بخشد.
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: وحدت و تعامل حوزه علمیه و تبلیغات اسلامی اثر گذاری تبلیغ دینی را ارتقا می بخشد.
امر تبلیغ دینی اگر بخواهد با آیه شریفه ی "یبلغون رسالات الله" منطبق باشد، باید با همپوشانی و همفکری فعالان فرهنگی صورت گیرد تا منشا اثر شود در حقیقت افق نگاه باید واحد بوده و تجمیع نظرات صورت گیرد.
 ٠٩:١٠ - پنج شنبه ٢٨ آذر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
رویکرد منفعلانه در مدیریت آسیب‌های اجتماعی پاسخگو نیست
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: در برنامه‌های فرهنگی و پیشگیرانه مرتبط با حوزه آسیب‌های اجتماعی نباید منفعلانه عمل کرد.
حجت‌الاسلام قاسم جعفرزاده در نشست هم اندیشی با استاندار اردبیل عنوان کرد: در برنامه‌های پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی نباید از رویکرد منفعلانه برخوردار بود تا با اجرای صحیح و جامع برنامه‌های پیش بینی شده به خروجی مطلوب دست یافت.
 ٠٨:٢٧ - شنبه ١٦ آذر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

© Jbf-ar.org . All rights reserved.